#
  • Akıncılar mah. Abdi İpekçi cad. No:1/A Güngören-İstanbul
  • info@cemre.net

HİZMETLERİMİZ

#

Veri Kurtarma

Verileriniz her ne kadar silinmiş olarak görünsede aslında daha alt katmanlarda gizlenmiş olabiliyor.Daha derin katmanalara inerek bulup kurtarmak mümkün olabiliyor.

#

Bilgisayar Onarımı

Uzman ekibimiz ürününüz teknik servisimize giriş yaptığında en ince hassasiyet ile özen göstererek bilgisayar,notebook,monitör,yazıcı vb. ürünlerinize onarım sağlamaktayız.

it_network_solution

Ağ Çözümleri

Tecrübe ve bilgi geçmişimiz ile yüksek veri hızı sağlayan ürünlerin kullanımını sağlayarak verimliliği yükselterek fabrikalar,oteller,restaurantlar,okullar vb. alanları daha dinamik bir ağa dönüştürüyoruz.

#

Ticari Yazılım & ERP

Doğru analizler doğrultusunda tespit ettiğimiz ihtiyaçlarınıza göre çözüm üretiriz. En ince detayına kadar düşünülmüş yazılımlarımızla kullanımı kolay ve basit olarak tasarlanan programlarımız ile istek ve ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.. .

#

Güvenlik Sistemleri

Yüksek çözünürlüklü kameralar ile doğru açıları bularak kör nokta bırakmadan siz nerdeyseniz ev veya iş yerinizde sizinle birlikte.

#

Güvenlik Duvarı

Günüzmüde oluşan internet hırsızlığını önlemenin yolu güvenlik duvarıdır.Dosyalarınızı güvende tutmak için , her türlü hack saldırısına karşı korunmak üzere tasarlanmış cihazlarımız ile siber hırsızlığa dur diyoruz.

#

Akıllı Çözümler

Ar-Ge ve gelişen global sistemin takibi ile doğru çözümler.Ayna arkasına gizlenmiş ekranlar ile herkese ulaşmanızı sağlayalım.Asansörler benzinlik veya avm lavobalarında herkesin gözünde olalım.

#

Ürün Temini

Geniş ürün yelpazemiz ile bireysel ve kurumsal bütün müşterilerimizin , bilgisayar ve bileşenlerini güncel stoklarımızla temin ediyoruz.

#

Sunucu Hizmetleri

Yüksek hızlı ağ alt yapısı ve ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.Hosting ve domain olarak ta hizmet vermekteyiz.

DENEYİMLİ PERSONEL

Arda Keven

Cafer Baş

Deniz Kadamak

Kemal Altındağ

#

ÜCRETSİZ TEKLİF İSTEYİN

0 (212) 641 58 58